masözler, masöz ankara, ankara masaj salonu, masöz bayan, Evde Masaj, Evde masöz

 

Yorgun Geceler Son Pendik Masaj Hizmetinizde

  • Listed: 12 Ağustos 2020 22:38
  • Expires: This ad has expired

Description

Masaj dünyasında yer yerinden oynayacak, işini ciddiye almayan masaj salonları panikte, neden mi? Çünkü Pendik masaj salonu geçtiğimiz hafta açılış yaptı ve daha ilk haftasında rakiplerine masajın nasıl yapılması gerektiğini ve müşterilere nasıl davranılması gerektiğini öğretmeye başladı. rakiplerimizin paniklemesi çok normal, çünkü bizin imkanlarımıza sahip olmaları için çok çaba ve para harcamaları gerekir. Biz bu yola çıkmak için tam iki yıldır hazırlık yapıyoruz, bu iki senenin son bir senesinde ise sadece inşaat ve dekorasyonla uğraştık ve her şeyin mükemmel olduğuna karar verdikten sonra açılışımıza karar verdik.

Dört katlı İstanbul masaj salonu hizmet binamızda on iki adet masaj süitimiz var, odalarımızın hepsi otel odası konforunda ve gece konaklamanıza uygun olarak hazırlanmıştır ayrıca her masaj odasının kendine özel jakuzisi, duşu ve buhar odası bulunur. Evde masaj seçeneği de sunduğumuz için kadromuz oldukça kalabalık, işinin uzmanı on beş kişiden oluşan profesyonel masöz bayan kadromuz, İstanbul masaj salonu konforunda, ofisinizde ya da evinizde yorgunluğunuza son verebilirler. Çatı katımızda ise eğlence sizi bekliyor havuz başı partilerimiz, İstanbul sosyetesini bile kıskandıracak güzellikte ve çılgınlıkta olacak. Şimdi rakiplerimizin neden bizi bu kadar kıskandığını ve panik yaptığını anlamışsınızdır herhalde.

Çılgın Ortamımızda Size ben Eşlik Edebilirim

Merhabalar, ben masöz bayan Kübra, bu yazıyı okuduysanız, bu ortamı başka bir masaj salonunda bulamayacağınızı anlamışsınızdır herhalde. Bu eğlenceli ortamda, masaj olmazsa her şey yarım kalmış olurdu herhalde, o nedenle dört dörtlük bir hizmet almayı özlediyseniz, randevunuzu isterken benim ismimle istemeyi unutmayın, yorgun başladığınız gece, sizin için muhteşem sürprizlerle ve inanılmaz bir rahatlamayla sürecek. Evde masaj hizmetini diğer bayan arkadaşlarımız veriyor, ben sadece bu ihtişamlı ortamda sizlere hizmet veriyorum.

Listing ID: 4045f170bdde3c1f