masözler, masöz ankara, ankara masaj salonu, masöz bayan, Evde Masaj, Evde masöz

 

Yasemin Masaj Salonu İstanbul

  • Listed: 5 Ağustos 2020 22:10
  • Expires: This ad has expired

Description

Detaylı masaj bilgisine sahip olmayan masözlerin zarar veren hizmetlerinden uzak durmalısınız. Tedavi amaçlı yapılan tüm uygulamalar etkin personeller tarafından yapılmalıdır. Eğer kendinizi etkin bir personelin güvenli ellerine teslim etmezseniz sayısız problemlerle karşılaşmanız kaçınılmaz olacaktır. Yasemin masaj salonu İstanbul sınırları içinde güvenle hizmet alabileceğiniz sayılı birkaç tesisten bir tanesidir. Masajın ne kadar zararı olabilir veya masaj salonlarında ne gibi sorunlar yaşanabilir diye düşünebilirsiniz. Özellikle bu pandemi döneminde seçeceğiniz tesisler hakkında daha dikkatli olmanız gerekiyor. Kuralları ve kanunlara uygun önlemler alınıyor mu? Personel son gelişmeler üzerine eğitim almış mı? Hepsini detaylı bakmalısınız.

Uygulanması gereken yeni tedbirleri uyguluyor gibi görünen değil, bu konuyu ciddiye alan bir işletmeyiz. Özel eğitimli temizlik ekibimiz, tesisimizi her gün dezenfekte ederek, gün boyu aynı hassasiyetle işlerini yapmaya devam eder. Sadece temizlik personelimizle değil, tüm ekibimizle bu konuya hassasiyet gösteriyoruz. Özellikle İstanbul masaj hizmetleriyle ilgileniyorsanız, çok daha dikkatli seçimlerde bulunmanız gerekir. Tesisimizde hangi hizmeti alırsanız alın güvende olacağınızdan emin olabilirsiniz. i masöz bayanların, sihirli dokunuşlarından şüpheye kapılmadan aklınız rahat olarak yararlanacak ve tüm zevkleri son zerresine kadar özümseyeceksiniz. lu hizmetleri tesisimizdeki kalitede evinizde, ofisinizde veya bir otel odasında da alabilirsiniz. Evde masaj paketlerimizin çeşitliliğiyle hangi zevklere varacağınızı hayal edemeyeceksiniz.

Tesisimizde Rus, Özbek, Taylandlı ve Türk bayanlardan oluşan kalabalık bir kadro hizmet veriyor. Her bayan özenle seçilmiş, seçim yapılırken sadece güzelliklerine değil, mesleki yeterliliklerine de dikkat edilerek kadro oluşturulmuştur. Bu kadroya efsanevi masöz kadrosu diyebilirsiniz. Evde masöz hattımızı arayarak, en uygun olduğunuz saatlere randevularınızı ayarlayabilirsiniz. Evde alacağınız hizmetlerimiz içinde de lu masaja paketlerini tercih edebilir ve evinizin rahatlığında, evinizin güvenliği ve konforunda keyfinizi yaşayabilirsiniz. Rahatlamanın ve sağlığın tek adresi Yasemin SPA merkezi ile sizde artık güvenli bir ortamda, güvenle sağlıklı bedenlere kavuşarak, rahatlamanızı yaşayabileceksiniz. Uygun masaj çeşitlerinin daha da uygun hale gelmesini ve tüm avantajlardan yararlanmak isterseniz, üyelik koşullarımız hakkında bilgi isteyebilirsiniz.

Listing ID: 5405f17021d28a27