masözler, masöz ankara, ankara masaj salonu, masöz bayan, Evde Masaj, Evde masöz

 

VİP Beylere Özel Ataşehir Masaj Salonu

  • Listed: 28 Temmuz 2020 10:20
  • Expires: This ad has expired

Description

Biliyorsunuz Elmas dünyadaki en değerli, nadide ve ulaşılması en zor taşlardan biridir. Salonumuzu açarken bu fikirle hazırlıklarımızı yaptık ve isim olarak VİP Elmas masaj merkezi ismini seçtik. Neden VİP Elmas? Öncelikle elit bir mekan olduğumuzu ismimizde belirtmek istedik ki; her önüne gelen kapıdan girmesin dedik. Nasıl yeterli imkanlara sahip bir kişi Hilton otelinde aklına estiğinde kalamıyorsa, bizim tesisimizde de aklına estiğinde sıradan bir köpük masajı yaptıramayacağını bilmeli. Tüm İstanbul bilmeli ki; VİP beylere özel Ataşehir masaj salonu üyelerine her eğlenceyi sunuyor. Salonumuzun imkanlarından yararlanmadan önce bizi ziyarete gelebilirsiniz ve hizmetlerimizi tanıtım turunda gözlemleyebilirsiniz. Tesisimizden hoşnut kalacağınıza eminiz. Tesisimizden aylık üyelik ve yıllık üyelik şeklinde yararlanabilirsiniz.

Burayı bir VİP kulüp olarak düşünebilirsiniz, buraya geldiğiniz zaman sizi kimse rahatsız etmez, dilerseniz haftanın belirli bir gününde vaktiniz çoksa her gün Ataşehir masaj salonu ile gününüzü güzelleştirebilirsiniz. Burada üyelik bedeli dışında bir ödeme yapmazsınız, sadece personelimizin özverili hizmetlerini ödüllendirmek isterseniz, bu konuda cömert olacağınıza inanıyoruz. Tüm personelimiz üniversite mezunu en az iki dil bilen, i bayanlardan oluşuyor. Özel anlaşmalarla hizmetlerinde de sektördeki en iddialı deneyimleri yaşayabilirsiniz. Bazen telefonla evde masaj talepleri geliyor. Evde masaj hizmetimizin olmadığını söylüyoruz ama masöz bayanlar mesai saatleri dışında elit beyleri kıramıyorlar ve evlere özel hizmete gelebiliyorlar. Bu hususta personelimize bir kısıtlamada bulunmuyoruz.

Ataşehir masaj salonu kısıtlı bir kapasiteye sahip olduğu için üyelik limitimiz dolduğunda bir süreliğine yeni üye kayıtlarını yapamayacağız. Bu yüzden hızlı davranmalısınız ve bu elit zümreden biride siz olmalısınız. Üyelik şartlarımızı telefonda açıklamıyoruz size tesisimizi tanıtırken bu detayları da ayrıntılı olarak size veriyoruz. Üç katlı geniş binamızda, özel odanızda saatler geçirirken ya da havuz başında biraz serinleyip güzel masöz bayan arkadaşınızla eğlenirken, İstanbul’un tüm stresli yaşantısından kısa süreliğine de olsa uzaklaşarak keyifli bir zaman dilimi geçirmiş olacaksınız. Elit bir ortamda, elit hizmetlerle kendini rahatlatmak, kendinizi şımartmanın en güzel yöntemi olacak.

Listing ID: 635f16ebbb73495