masözler, masöz ankara, ankara masaj salonu, masöz bayan, Evde Masaj, Evde masöz

 

Uzak Doğunun Gizemli Masaj Yöntemleri

  • Listed: 9 Kasım 2019 23:56
  • Expires: This ad has expired

Description

Uzak doğu tıbbının masaja verdiği katkıları kimse inkar edemez, İstanbul masaj salonları olarak biz bilimsel bir gelişme daha yokken, bu kadar detaylı teknikleri uygulamayı nasıl başardıklarını hala merak ediyoruz. Uzak doğunun kültürü, gizemi ve tedavi yöntemleri asırlardır bütün dünyanın ilgisini üzerine toplar, eski çağlardan beri uzak doğu merak konusu olmuştur, devletlerin ajanları yüzyıllarca uzak doğunun sırlarını Avrupa’ya getirmek için inanılmaz yöntemler denemişlerdir ama yirminci yüzyıla kadar neredeyse hiçbir gizemi çözmekte başarılı olunmamıştır. Çin ya da Japonya çağa ayak uydurmak zorunda kalana kadar kimse bu ülkelerin tedavi yöntemlerini bilmiyordu. Avrupa’ya ve Amerika’ya göç eden göçmenler sayesinde Bütün Dünya uzak doğu kültürü ile tanışmaya başladı ve hayranlıklarını gizleyemedi.

İçki içmekten, intihar etmeye kadar, değer verdikleri her şeyi bir sanat gibi yapmayı seven bu kültürde masajında apayrı bir yöntemi vardır. Masaj başlamadan önce özenle tütsüler yakılır, farklı bir odada müzisyenler geleneksel çalgılarıyla ortama ayrı bir hava katarlar, masöz bayan kimonosu ve özel bitkilerle hazırlana masaj yağları ile sanatını göstermeye başlar. Kartal masaj salonu Uzak doğuda olmadığı için müzisyenler yerine ses sistemi kullanıyor ama masaj yağları aynı özel tekniklerle hazırlanıyor ve uzak doğulu masöz bayan çalışanlar ile aslına sadık kalarak bir seremoni tadında bir masaj seansı yaşatıyor sizlere. Filmlerde gördüğünüz Japon mimarisi ve motiflerini tesisimizde gördüğünüzde, bulunduğunuz ortam kendinizi bir masalın içinde hissetmenize neden olacak.

Tütsü Kokusu Yerine Benim Kokuma Hayran Olacaksınız

Merhabalar, ben evde masaj ve masaj uzmanınız Orkide, masaj odasını kaplayan ağır tütsü kokusuna rağmen, vücudumdan yayılan kokunun güzelliği başınız döndürmeye yeter, başınızı sadece kokum değil kusursuz vücudumda fazlasıyla döndürecek hiç şüpheniz olmasın.

Listing ID: 8925dc720b6ae737

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.