masözler, masöz ankara, ankara masaj salonu, masöz bayan, Evde Masaj, Evde masöz

 

Ümraniye Masaj Salonu Petek İsmini İstanbul’a Ezberletecek

  • Listed: 7 Ağustos 2020 10:04
  • Expires: This ad has expired

Description

Petek masaj salonundan tüm masaj müdavimlerine selamlar. Çok yeni bir işletmeyiz ve çok iddialıyız. Tesisimizin tasarım ve dekorasyonunu yapmadan önce aylarca araştırmalar yaptık. Gizli müşteri kılığında diğer tesislere giderek hangi sorunların yaşandığını, hizmetlerde nelerin eksik kaldığını ve müşterilerin beklentilerinin neler olduğuna bakarak, kendimizi hazırlamaya çalıştık. Mutlaka her yeni tesis gibi bizimde bazı eksiklerimiz ya da hatalarımız olacaktır ama biz bu hataları ya da eksikleri minimuma indirmek için elimizden gelen her gayreti göstermeye çalıştık. Amacımız işimizi düzgün yapmak, sonucunda da tesisimiz Ümraniye masaj salonu Petek İsmini İstanbul’a ezberletecek.

Ümraniye’nin merkezi konumundaki tesisimizi tüm İstanbul’a hizmet verecek kapasitede hazırladık. Geniş masöz kadromuz, ferah odalarımız ve departmanlarına göre eğitimli personelimizle artık 7/24 hizmete hazırız. İstanbul’un en ücra köşelerine kadar Ümraniye masaj salonu hizmetlerini tam donanımlı mobil araçlarımızla götürebiliyoruz. İstanbul’da bir ilk olarak özel hazırladığımız Karavan tarzı araçlarımızla İstanbul’u dolaşırken de mobil araçta masaj yaptırabilir, yaşayabilirsiniz. Bu uygulamayı daha önce veren hiçbir tesis olmadığını bilmelisiniz, bu hizmeti veren ilk tesis biziz. Masaj hizmetini sadece evinizle ya da salonu uzla kısıtlamak zorunda değilsiniz, dilerseniz sakin bir plaja aracı çektirirsiniz, güzel masözünüzle denize girer, eğlenir, sevişir ve masajınızı yaptırabilirsiniz.

İstanbullu masaj severlere sunacağımız yenilikler bunlarla sınırlı kalmayacak, farkımızı ortaya koymak için ön hazırlığını yaptığımız onlarca yenilik var. Sektörde konuşulan bir isimi olmak istiyoruz. Tüm bu yenilikleri önce biz yapacağız, rakiplerimiz tüm bu yenilikleri önce bizde görecekler ve sizi kendilerine çekebilmek için bizi taklit etmek zorunda kalacaklar. Biz yaparız rakiplerimiz taklit eder, her zaman sloganımız bu olacak. Ümraniye masaj salonu kısa sürede tüm İstanbullu masaj tutkunlarının uğrak noktası olacak. Kısa süreli aralıklarla, nüfus yoğunluğu fazla olan bölgelerden başlayarak, yepyeni ve aynı hizmet kalitesine sahip şubelerle hizmet ağımızı genişleteceğiz. İsteyen kişilerle iş ortaklığı kurabilir ve ağımızı daha hızlı şekilde büyütebiliriz. Rakiplerimizin gözünü daha hizmetlerimiz duyulmadan, yaptığımız büyük açılıştaki gösterişimizle bile korkuttuk.

Listing ID: 6555f1703e08a6d4