masözler, masöz ankara, ankara masaj salonu, masöz bayan, Evde Masaj, Evde masöz

 

Ümraniye Masaj Salonu Günü Sona Erdireceğiniz En İyi Adres

  • Listed: 3 Mart 2020 17:35
  • Expires: This ad has expired

Description

Havalar iyice ısınmaya başladı, işten çıkar çıkmaz sıcak yüzünüze vurdu ve eve gidip miskin, miskin oturmakla, farklı bir şeyler yapmak arasında bir ikilemde hissediyorsunuz kendinizi. Üzerinizde hafif birde yorgunluk olduğu için kalabalık ortamlara girmek hiç işinize gelmiyor. O zaman ne yapacaksınız? Nasıl kaliteli zaman geçireceksiniz ve olacaksınız? Ümraniye masaj salonu günü en güzel şekilde sona erdirmeniz için hizmette. Kaliteli, nezih bir ortamda, güzel masöz bayanlarla tanışabilir sohbet edebilir ve hangi masajı yaptıracağınızı hatta hangi kıza masaj yaptıracağınızı seçebilirsiniz.

İstanbul masaj salonu, sağlığınıza sizin kadar önem veriri hatta bazı durumlarda sizden daha fazla önem verdiği bile söylenir, çalışanlarımızın sağlıkları sürekli gözetim altındadır ve tesisimizin hijyeni bir ameliyathaneden daha sterildir. Kimse çok fazla önemseme bile, klimalı masaj odalarımızda, klimalar bile sürekli sterilizasyon edilerek klima mikrobuna karşı önlem alınır, duşlarımız ve jakuzilerimiz sürekli özel malzemelerle temizlenir, havuz suyu gün aşırı tahlil edilerek gerekli kimyasallarla dezenfekte edilir. Tesisimizde toplam sekiz masaj odası ve on iki masöz bayan bulunur. Masaj seçenekleri ile rakiplerinden çok daha fazla seçenek sunduğumuz için personelimizin tecrübeleri de, rakip firmalardaki bayanlara göre çok daha fazladır. Ayrıca seçtiğiniz paketlere ekstra ücret karşılığında evde masaj veya İstanbul masaj paketi de ilave edebilirsiniz.

Ortalığı Dağıtmaya Var mısınız?

Merhabalar sevgili yakışıklılar, benim adım masaj seven masöz bayan Aleyna. Hizmetlerimin etkisi sizi kısa zamanda etkilemeye başlayacak ve içinizde adrenalin patlaması yaşayacaksınız, dokunuşlarımın sıcaklığını teninizde hissettikçe, içinizde hissettiğiniz bu duygu giderek artmaya devam edecek ve yerinizde duramadığınız için heyecanla ortalığı dağıtmak masaj yatağında benimle yer değiştirmek isteyeceksiniz.

Listing ID: 6955e5e6ab5f26a5

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.