masözler, masöz ankara, ankara masaj salonu, masöz bayan, Evde Masaj, Evde masöz

 

Ümraniye Masaj Salonu Fiyatları

  • Listed: 13 Temmuz 2020 21:30
  • Expires: This ad has expired

Description

Masaj vücut için oldukça önemli olan ve kan dolaşımını hızlandıran bir etkiye sahiptir. Aynı zaman da kişi de depresyonu da yatıştırır. Ayrıca masaj düzenli olarak yapıldığı zaman bağışıklık sistemini güçlendirir ve ağrıların da azalmasına yardımcı olur. Düzenli olarak masaj terapisi alan kişiler genellikle hayatı boyunca stresten ve depresyondan da kurtulmuş olur. Ancak bu süre de doğru masajı uygulamak da oldukça önemlidir.

Yanlış yapılan masaj belli bir süre sonra vücudunuza zarar verebilir. Ancak masaj yapıldığı zaman hijyenik ortamda, uzman masöz veya masör kişiler tarafından yapılırsa herhangi bir zarar vermez. Masaj çeşitlerini kadın ve erkek herkes yaptırabilir. Hangi tip masaj yaptıracağınıza karar vermeniz de yeterli olacaktır.

Masaj Çeşitleri ve Kullanım Alanları

Medikal masaj, daha çok mekanik ve refleks etkilerinin çoğalmasına neden olan bir masaj türüdür. Genellikle doktorlar tarafından tavsiye edilir. İisveç masajının 5 ana tekniği bulunur. Efloraj, petrisaj, kan dolaşımını hızlandıran ve aynı zaman da adaleyi güçlendiren bir etkiye sahiptir. Taş masajı, Japoncada parmak basınç olarak bilinen bir masaj türüdür. Uzakdoğu masajı olduğu için de çok sık tercih edilir. Vücutta bulunan enerji klarını da uyararak ve tekrar dengeleyen bir terapidir. Bedeni oldukça fazla dengeler ve rahatlatır.

Bali masajı genellikle şiddetle ve basınçla uygulanan bir masaj türüdür. Thai masajı yoga, zen shiatsu ile masajıyla benzerlik gösterir. Vücuda daha fazla esneklik kazandırır ve vücut enerjisini de artıran bir masajdır.

Refleksoloji masaj türü daha çok ayağa uygulanan masajdır. Ayağımızın altında bulunan noktalara basınçla yapılır.  Ümraniye masaj yaptırabilir ve kendinize çok eğlenceli saatler hediye edebilirsiniz Ayrıca Cleo masajı derin doku masajıdır. Cleo masajı genellikle derin ve sert baskılarla lenflerin açılmasına ve daha fazla rahatlamasına, dokuların yenilenmesine de sebep olan masaj türü olarak bilinir.

Masaj Salonu Fiyatları

Ümraniye Masaj Salonu Fiyatları masaj türüne göre değişiklik gösterir. Bu gibi masaj türleri müşteriler tarafından çok sık tercih edilen bir masaj çeşididir. Genellikle randevu verilirken de müşterilere hangi masaj türünü almak istedikleri hakkında gerekli sorular sorulur. Buna göre de belli ücretlendirme yapılır.

Listing ID: 865f07461050d8f

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.