masözler, masöz ankara, ankara masaj salonu, masöz bayan, Evde Masaj, Evde masöz

 

Ümraniye Masaj Salonu

  • Listed: 16 Haziran 2019 18:37
  • Expires: This ad has expired

Description

Zor bir dönemden geçiyor olabilirsiniz, sürekli stres altında olmaktan kas ağrılarınız ve yorgunluk her geçen gün sizi daha çok ele geçiriyor olabilir. Çözüm ağrı kesicilerde değil, size lazım olan dört dörtlük bir masaj salonuna giderek tecrübeli ellere kendinizi teslim etmek ve yenilenmiş bir ruh haliyle oradan ayrılmak. Evden çıkmaya bile mecalim yok diyorsanız, bizi arayın, size İstanbul masaj paketlerimizi ayrıntılarıyla anlatalım, seans sürelerini söyleyelim ve masöz bayan arkadaşlarımızın fotoğraflarını gönderelim. Hepsini inceleyin ve hangi masaj paketini, hangi masöz bayan ile yapmaya karar verdiyseniz kısa sürede bu keyfi evinizde yaşamaya başlayın.

Size hizmet veren bayanlar kişisel gizliliğinize çok önem verirler ve hepsi de eksiksiz yeterlilik belgelerine sahiptirler, düzenli şekilde sağlık kontrolleri yapılır ve sürekli müşteri memnuniyeti anketlerine göre puanlamayla derecelendirilirler. Ümraniye masaj salonu yedi masaj odasıyla ve dokuz masöz bayan ile hizmet verir. Ardı arkası kesilmeyen ikramlarımız ve hizmet binamızdaki birçok faaliyetten ücretsiz yararlanırsınız. Rahatlamanın en lüks ve konforlu halini tesislerimizde yaşayabilirsiniz. Size özel hazırlanan masaj paketleri ile detaylı bilgileri uzman bayanlarımızdan ayrıntılarıyla öğrenebilirsiniz ve sizde kendinizi şımartmak için bir randevu isteyebilirsiniz.

Her Problemi Unutturan Güzel Masöz Dilek

Merhabalar, eğlenceli ve sohbet sever bir kızla iki saat geçirmeye ve masaj ile başlayacak serüvenimizde tüm dertlerinizi unutmaya ne dersiniz? Bu teklif geri çevrilecek bir teklif değil, benim ismim Dilek, 23 yaşındayım ve masöz masaj seanslarımdan fiziksel ve ruhen arınmış şekilde çıkmanızı sağlarım, masaj sadece bir başlangıç, beni görünce güzelliğime ve yeteneğime hayran kalacaksınız ama asıl beni tanıdıkça çok seveceksiniz ve benden vazgeçmek istemeyeceksiniz.

Listing ID: 1765cfe79538a414

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.