masözler, masöz ankara, ankara masaj salonu, masöz bayan, Evde Masaj, Evde masöz

 

Şişli Masaj Salonu Evde Masaj Hizmetini Hayata Geçirdi

  • Listed: 15 Haziran 2019 23:28
  • Expires: This ad has expired

Description

İyi bir masajın hissettirdiği rahatlamayı, hayatta hiçbir şeye değişmem diyen tiplerdenseniz Şişli masaj salonu olarak size iyi haberlerimiz var. Artık hizmetlerimizden yararlanmak için buraya kadar gelmenize gerek kalmadı, uzman kadromuz artık bulunduğunuz adreste de aynı kaliteli hizmetlerini vermeye başlıyor. Örneğin, ofisinizde uzun bir gece sizi bekliyor ve birkaç saat dinlenip kendinizi yenilemek istiyorsunuz bir telefon açarak adresinizi verin ve beğendiğiniz masöz bayan size iştahla masaj uygulasın ve seansınızın ardından yenilenmiş olarak işinize devam edin.

Ben İstanbul evde masaj hizmetini değil, sizin tesisinizin konforunu ve kalitesini seviyorum oraya gelmeye devam etmek istiyorum derseniz de, aynı şekilde önceden olduğu gibi konforlu masaj odalarımızda farklı seçeneklerle rahatlama imkanını da kaybetmiş değilsiniz, bir sadece zamanı kısıtlı olan üyelerimizi düşünerek böyle bir ek hizmet başlatmayı uygun bulduk. Bu arada havaların iyice ısınmaya başladığı bu günlerde, geçen gün açılışını yaptığımız yeni yüzme havuzumuzda tesisimize geldiğiniz zaman ücretsiz şekilde serinleyebilirsiniz. Sürekli kendimizi geliştirerek ve yenileyerek, size en kaliteli hizmetleri vereceğiz sözümüzü tutmaya devam ediyorum. Bu yeniliklere sürekli sayısını arttırdığımız profesyonel masöz bayan kadromuzda dahil. Bünyemize katılan en son masözümüzü tanıyalım isterseniz.

Minyon Yapılı Profesyonel Masöz Dilara

Merhabalar, ben 26 yaşındayım, ismim Dilara, minyon bir yapıdayım ama dış görünüşüme bakar, beni küçümsemenizi istemem, bu minyon görüntünün altında oldukça kuvvetli bir bayan var, parmaklarını ve bedenini iyi kullanan bir masöz olarak hizmetlerimde, Thai masajı, Taş masajı, masaj ya da masaj gibi seçeneklerden arzuladığınızı seçebilirsiniz. Salonumuzda ya da evde masaj hizmetiyle sadece randevuyla paket alan beylere hizmet veriyorum

Listing ID: 8205cfe77188c026

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.