masözler, masöz ankara, ankara masaj salonu, masöz bayan, Evde Masaj, Evde masöz

 

Pozitif Bakırköy Masaj Salonu Paketlerini İnceleyin

  • Listed: 27 Temmuz 2020 21:12
  • Expires: This ad has expired

Description

Masaja yakınlık duyan çoğu kişi uzak doğu masajı veya Tayland masajı gibi terimleri sıklıkla duyar ama bu çeşitli masajların faydası nelerdir, nasıl uygulanır veya ne şekilde uygulanırsa doğru uygulanmış olur bu konularda yeterli bir bilgisi yoktur. Yeterli bilgiye sahip olunmadığı içinde, bir salonda hizmet alırken, alınan hizmetin ne kadar doğru verildiğinden emin olamayız. Sitemizde masaj çeşitlerinin nasıl uygulanması gerektiği ve çeşitleriyle ilgili birçok bilgi görebilirsiniz, izledikleriniz sonucunda aklınızda oluşacak soru işaretlerine müşteri danışma hattımızdan yanıt bulabilirsiniz. Pozitif Bakırköy masaj salonu paketlerini inceleyin ve sitemizden en sağlık ne şekilde uygulandığını izleyin.

Sitemizde masaj video sekmesinde tesisimizde yapılan tüm masaj paketlerinin örnek çekimlerini izleyerek, masöz bayanlar hakkında da biraz bilgi edinebilirsiniz. Tüm çekimlerimizde, tesisimizde hizmet veren masöz bayanlar görev almıştır, hepsinin tekniklerini, vücut hatlarını ve güzelliklerini bu videolarda izleyerek masaj çeşidinizi ve masöz bayanınızı belirleyebilirsiniz. Video kayıtlarımızda masaj çekimleri ve çekimlerini gizlilik nedeniyle göremezsiniz. Sitemiz oldukça geniş kapsamlıdır, tüm masöz bayanların kendilerini anlatabildikleri bir sayfaları ve güzelliklerini rahatlıkla yansıtabildikleri fotoğraf albümlerini görebilirsiniz. Masaj çeşitlerimizi belirleyebilir, randevu saatinizi netleştirebilir ve ödemenizi online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Teknoloji ile uyumlu bir işletmeyiz, bunu tesisimizde de göreceksiniz. Akıllı sistem ile donatılmış masaj odalarında ısıtma soğutma sistemini kendi istediğiniz seviyede ayarlayabilir, müzik tercihinize göre müzik yayını yapabilir ve aydınlatma rengini belirleyebilirsiniz.

Bakırköy masaj salonu günün 22 saatinde hizmet verir, iki saati temizliğe ayırır. Evde masaj isteklerinizin karşılanması için masöz bayanlarımızla birebir görüşerek anlaşma yapmanız gerekiyor. Masöz bayan size vereceği randevuya göre salon için programı düzenler ve salonda hizmet bekleyen müşterilerini mağdur etmemeye çalışır. Masaj odalarımızda bir buhar odası ve konforlu bir banyo ve geniş bir küvet bulunuyor, çoğu tesisin veremediği rahatlığı ve konforu bu odalarda bulacaksınız ve masöz tercihinizle masaj keyfinden, küvet keyfine kadar her şeyin tadına bakabileceksiniz. Konforlu ortamımız nedeniyle evde masaj alışkanlığınızı kısa sürede unutarak sadece salonumuzda hizmet almak isteyeceksiniz.

Listing ID: 7255f16e9c4eed44