masözler, masöz ankara, ankara masaj salonu, masöz bayan, Evde Masaj, Evde masöz

 

Pendik Masaj Salonu Her Zaman Beylerin Tercihi

  • Listed: 15 Haziran 2019 10:24
  • Expires: This ad has expired

Description

Masaj salonlarında, otel mantığındaki gibi artık her şey dahil sistemi gibi bir düzen oluşmaya başladı ve bu durum maliyeti arttırdığı için size ücretsizmiş gibi lanse edilen ikramların ve olanakların aslında paket ücretlerine pay edilmesiyle faturanızı kabarttığından haberiniz bile olmuyor, fiyatlar yüksek olunca her arzu eden ne yazık ki; ücretlerin abartılı olması nedeniyle masaj hizmetlerine yaklaşamıyor bile. Pendik masaj salonu geçen aya kadar bu akıma kapılmış ve aynı düzende hizmet veriyorken, sistemdeki çarpıklığı fark ederek, silkelenip kendine gelme ihtiyacı hissetti.

İstanbul masaj salonları gözden geçirildi ve masaj paketi ücretlerinde dişe dokunur bir indirime gitti. Peki ama kalitesini düşürmeden Pendik masaj bunu nasıl başardı. Çözüm gayet basit aslında, masaj, masaj ve havuz gibi imkanları ekstra ücret sistemi ile vermeye başladık ve yararlanmadığınız imkanların parasını ödeme derdinden sizi kurtararak en uygun ve kaliteli masaj hizmetlerinden faydalanmanıza olanak sağladık. Paket içeriğinden çıkardığımız bütün hizmetleri yine almak istediğinizde uygun bir bedel karşılığında yine alma imkanınız var. Evde masaj ve tüm hizmetlerin detaylarını tesisimizde çayımızı içerken daha detaylı şekilde öğrenebilirsiniz.

Çekik Gözlü Masöz Bayan Aleyna

Merhabalar, ben Aleyna, sarışın bir güzelim. Çekik gözlerimle bir Asyalı olduğumu sanabilirsiniz ama bütün ailem doğma Büyüme İstanbulludur. Aynı Asyalılar gibi ufak tefek bir masöz bayan olduğum için gözünüze çok şirin ve çok genç görünebilirim ama hiç göstermesem de 29 yaşındayım. masaj sırasında bedenimin ince yapısı aklınızı alabilir, masaj yöntemlerimle kendinizi kaybedecek ve kusursuz masajın doğal rahatlamasını iliklerinizde hissederek tüm sorunlarınızdan sıyrılacaksınız. İstanbul evde masaj seansları unutulmayacak anılarınız arasında yerini alacak.

Listing ID: 5005cfe761f0b747

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.