masözler, masöz ankara, ankara masaj salonu, masöz bayan, Evde Masaj, Evde masöz

 

Ödüllü İstanbul Masaj Salonu Papatya SPA Merkezi

  • Listed: 24 Temmuz 2020 10:02
  • Expires: This ad has expired

Description

Her sektörün lideri olan, sektörüne yön veren profesyonel isimleri vardır. Masaj sektöründe de belirli başarılara imza atmış, tesis kalitesini defalarca kanıtlamış firmalar yer alır, son yıllarda bu isimlerden biri olarak öne çıkan ödüllü İstanbul masaj salonu Papatya SPA merkezi, başarının verdiği haklı gururla şımarmadan kalitesini korumaktan çok, kalitesini arttırmaya devam ederek hizmette şanını korumaya çalışıyor. Firma her ay çalışanlarından ikisini ayın elemanı olarak belirleyerek hem kendi sitesinde, hem bizim sitemizde paylaşıyor. Sistemimize daha yeni katılan bu firmayla ilgili bilgileri ve ayın elemanı kim olmuş, hizmetleri neler gibi ayrıntıları sitemizden takip edebilirsiniz.

Papatya Spa merkezinde yedi masaj odasında size rahatlatacak 12 masöz bayan çalışıyor. Tesiste sürekli içecek ve aperatif servisi ile hiç sıkılmayacak ve acıkmayacaksınız. Alkollü ve tercihinize göre alkolsüz içecekler içinde minimum ödemeler yapacaksınız. Her şey dahil paketlerden seçim yaptığınızdaysa, tesiste her şeyi ek ödemesiz almaya başlarsınız. Ayrıca tesis içinde kapalı soğuk yüzme havuzu ve Türk hamamı imkanlarından da yararlanırsınız.

Esmer Masöz Bayan Ceren

Ayın elemanı olmayı başaran ilk isim Esmer masöz bayan Ceren, İstanbul masaj salonu geçmişi birkaç yıl olduğu halde çoğu firma bu afeti kendi bünyesine katmak için bir savaş halinde diyebiliriz. Geçmişinde ücretli partnerlik yaptığı için Ceren erkeklerle çok iyi anlaşabiliyor ve hemen sıcak yaklaşımlarıyla farkını ortaya koyabiliyor. Ceren evde masaj ve masaj hizmetleri verdiği için tesis içinde ve ekstra işlerde çok meşgul olan randevu almakta zorlanabileceğiniz bir isim.

Evde Masaj Hizmetinin Güzeli Masöz Bayan Simge

Tesislere gidemediği için masöz bayanları ofisine, evine veya otele davet eden beyler, bu ay evde masaj hizmetinin güzeli masöz bayan Simge ile çok güzel geceler geçirdiler ve ayın en aktif personeli olmasını sağladılar. İstanbul masaj salonu içinde de hizmet veren Simge genellikle dışarıdan gelen seans isteklerine masaj hizmetiyle yanıt veriyor. Tüm masaj dallarında uzman olduğunu ispatlayan Simge’nin hizmetinden inanılmaz memnun olacak ve masöz ararken doğrudan ona ulaşmak isteyeceksiniz.

Listing ID: 6815f16e7488643b