masözler, masöz ankara, ankara masaj salonu, masöz bayan, Evde Masaj, Evde masöz

 

MASAJ SALONUNDA MASÖZ NE YAPAR? MASAJ NASIL YAPILIR VE PÜF NOKTALARI NELER?

  • Listed: 9 Ağustos 2020 10:23
  • Expires: This ad has expired

Description

Masaj salonun belki de görünmez kahramanları hiç şüphesiz masözlerdir. Masaj salonlarının baş taçları, aromatik yağlara üfleyen, doğal taşlara ilham veren masözler ne yapar detaylıca bakalım. İlk olarak masözler müşteri profilini çok iyi iz eder. Karşısındaki muhataba göre çalışacak olan masözlerimiz durum izi yapar. Sorun nedir, ne istemektedir ruh hali nasıldır bunlar büyük etmen. Devamında aldıkları eğitimler neticesinde bunu insan vüzüduyla buluşturur.

Hangi yağın nerde hangi, zamanda kullanılacağına çok hakimdir. Tonlarca ağırlıkta girdiğiniz masaj salonundan kuşlar gibi çıktıysanız bu masözün uyguladığı sistematik masaj hamlelerindendir.
Masözler masajı nasıl yapar dediğimizde aslında masaj nasıl yapılmaktadır sorusu da sorulmuş olur. İlk etapta ihtiyaca göre sauna veya duş önerilir. Çünkü katman katman olan bir deride masaj başarıya ulaşmayacaktır. Eğer saunaya vs. i,htiyaç yoksa hemen masaj işlemine geçilir. Ancak genellikle sauna faslı oluyor. Çünkü derideki gözeneklerin açılması bir masözün en büyük temennisidir. Devamında kişi rahat ettirilir. Masaj esnasında oluşan gerginlik tercih edilmez.

Bu masaj mevzuunun püf noktaları budur. Gerginlik gerilim olmamalı ve her ürünün en iyisi en bilgili ellerde olmalı. Ardından masaj yapılacak yerin en geniş kısmından bailanarak kaslar kontrol edile edile açı daraltılır. Burada amaç gergin kas neresi, hangi sinirler sıkıntılı onu tespit etmektir. Kişi bu esnada konuşabilir veya hafif tonlu bir müzik tercih edebilir. Masözler bunu çok iyi bildiklerinden her şeyi hazırlarlar. İhtiyaca göre masaj uzun ya da kısa sürebilir. Ardından yine kişinin isteği üzerine köpük ile o yağlar arındırılabilir. Ancak tercihen o yağlar ten ile daha çok temas etmeli ki faydalı olabilsin. Tüm bu işlemlerden sonra kişi gerçekten bir masaj deneyimi yaşamış diyebiliriz.

Listing ID: 3605f17087854479