masözler, masöz ankara, ankara masaj salonu, masöz bayan, Evde Masaj, Evde masöz

 

Maltepe masaj Salonu Sizi Acemi Masözlerden Kurtarır

  • Listed: 6 Kasım 2019 10:23
  • Expires: This ad has expired

Description

İstanbul gibi kalabalık bir şehirde masaj sever beylerin en büyük sıkıntısı acemi masözler ya da masörlerdir. Birkaç masaj tekniği bildiği için masöz olduğunu iddia eden ve günde bir iki masaj yaparak sektörde yer edinebileceğini sanan kişiler hem müşterilerini mutsuz etmeyi başarırlar, hem de sektöre ciddi zarar verirler. Maltepe masaj salonu bünyesinde badece masöz bayan çalıştırır ve bu masöz bayanlar, işletmemiz çatısı altına girebilmek için ciddi sınavlardan geçerler, kendini ispatlayamayan hiçbir bayan işletmemizde işbaşı yapamaz.

Kendimizi ne kadar ifade etmeye çalışsak da bazı noktaları yaşamadan bize hak vermeniz mümkün değil, biz istediğimiz kadar işimizde en iyisiyiz desek bile bunu onaylamanız için en azından bir defalık bile olsa bir seansa katılmanız gerekir. İstanbul masaj salonu, üyelik sistemiyle hizmet verir, işimizde ne kadar ciddi ve profesyonel olduğumuzu görmeniz amacıyla ilk masaj paketinizden ücret talep etmez. Salonumuz altı masaj odasıyla hizmet verir, her odamızın özel duşu ve mini barı vardır. İlk seansınızdan memnun kalır ve üyeliğinizi devam ettirirseniz, mini bardan ve diğer hizmetlerden ücretsin yararlanırsınız.

Benim Masaj Odam Kırmızı Oda Ve Sizi Bekliyorum

Merhabalar Maltepe masajın masaj odalarının her birinin kendine özel rengi vardır ve benim odamın rengi kırmız oda. Kırmızı odada yaşadığınız masaj seanslarını asla unutmazsınız. Benim ismim Yıldız ve yorgun gecelerinizde yıldınız olarak size rehberlik etmek istiyorum. 22 yaşındayım ve üç yıllık İstanbul masaj tecrübesine sahibim. masaj almak istiyorsanız, randevunuzda kırmızı odadan randevu isteyin ve benimle tanışın. Benimle tanıştığınızda bir sonraki masajınızı evde masaj hizmetinden isteyerek masöz bayan hizmetimi de yaşamak isteyeceksiniz.

Listing ID: 5985dc169cabc2ad

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.