masözler, masöz ankara, ankara masaj salonu, masöz bayan, Evde Masaj, Evde masöz

 

Maltepe Masaj Salonu Önerilere Her Zaman Açıktır

  • Listed: 13 Ağustos 2020 22:41
  • Expires: This ad has expired

Description

Ne kadar uğraşırsak uğraşalım, kendi işletmemizi sizin gözünüzden görmeyi başaramıyoruz, bazen istemeden de olsa hatalı kararlar verebiliyoruz ya da bazı şeyleri gözden kaçırabiliyoruz. İnanın bu durumların hiçbirini isteyerek yapmıyoruz. O yüzden sizin her şikayetiniz ya da öneriniz bizim için çok değerlidir. Gördüğünüz en küçük problemi ya da eksikliği bize bildirirseniz bir sonraki gelişinizde bu durumun hemen düzeltildiğini görürsünüz. Maltepe masaj salonu farklı bir idari yönetim şekline sahiptir, biz sizi asla müşteri olarak görmeyiz, sizde aileden biri ve en değerli misafirimizsiniz.

Çalışan personelimiz içinde durum aynıdır, her çalışanımız bize rahatlıkla öneride bulunabilir ya da şikayetini dile getirebilir, hizmet alınabilecek ve çalışılabilecek en iyi ortamı sunmayı amaçladığımız için her şeyi yapmaya hazırız. İstanbul masaj salonu on personelle evde masaj ve tesisi içi masaj paketleriyle sizi rahatlatır. Randevusuz uygulama yapılmaz o yüzden gelmeden önce iki dakikanızı ayırarak randevu almanızı öneriyoruz. Masaj odalarımızda jakuzi ve özel duş bulunur, buhar odalarımızı masaj öncesinde ücretsiz kullanabilirsiniz.

Patron Sevda’da Masaj Yapıyor

Merhabalar ben bu salonun ortaklarından biriyim, İsmim Sevda. Diğer ortaklarımda benim gibi masaj uzmanıdır ve masöz bayan olarak masaj hizmetini bizden rahatlıkla isteyebilirsiniz. Bu meslekten zevk almıyor olsaydım sadece koltuğumda oturur, geldiğiniz zaman sizinle biraz sohbet eder bir bardak çay içer keyfime bakardım ama masaj yapmayı, erkek bedenine dokunmayı ve üzerinizde yarattığım etkiyi görmeyi çok seviyorum. Evde masaj randevularına tesisten ayrılamadığım için ben gelemiyorum ama emin olun benim kadar güzel ve tecrübeli masöz bayan arkadaşlardan biriyle de benimle yaşadıklarınıza benzer zevkli şeyleri keyifle yaşarsınız ve hizmetten memnun kalırsınız.

Listing ID: 1075f170cb7d7cc7