masözler, masöz ankara, ankara masaj salonu, masöz bayan, Evde Masaj, Evde masöz

 

Kartal Masaj Salonunda Sihirli Eller İşbaşında

  • Listed: 6 Kasım 2019 14:22
  • Expires: This ad has expired

Description

Bir masaj salonu öncelikle çok temiz olmalıdır, sağlık kontrolleri sürekli yapılmalıdır ki; gelen misafirleri huzur içinde seanslarına girebilsinler. Kartal masaj salonu bu sorunları kafanıza takmadan hizmet alabileceğiniz nadir mekanlardan bir tanesidir. Güzel kadrosu, huzur veren otantik ortamı ve masaj paketleriyle salonumuz tam da zaman geçirmek isteyeceğiniz kalitede bir mekandır. Salonumuz huzur bulacağınız altı masaj odası ve vitamin barı ile hizmet veriyor, vitamin bar vücudunuzun vitamin ihtiyacını karşılayacağı muhteşem içeceklerle dolu ve üstelik her şey ücretsiz.

İşletmemiz üç ayrı üyelik sistemi ile hizmet verir, vip üyelikte tesisi içerisinde hiçbir hizmete ekstra ücret ödemeden kullanabilirsiniz. İstanbul masaj salonu içerisindeki masaj paketlerinde masaj uygulaması verilmez. Eğer profesyonel masöz bayanlardan masaj hizmeti de almak isterseniz randevunuzu evde masaj servisinden alarak bu isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Evde masaj yaptırmak için illaki evde olmanıza gerek yok, isterseniz otelde, isterseniz ofisinizde bu hizmet yirmi dört saat talepte bulunma şansına sahipsiniz, üstelik bu serviste birbirinden yetenekli ve güzel beş uzman masöz bayan hizmet veriyor. Bu uzman masöz bayanlardan bir tanesi de Gülsüm. İsterseniz Gülsüm’ü biraz tanıyalım.

Sihirli Masajıyla Masöz Bayan Gülsüm

Merhaba sevgi beyler, ben 23 yaşındayım, göçmen bir aileden geldiğim için renkli gözlü ve sarışın bir güzelim, tenim bembeyaz ve narin ince yapılı, 165 boyunda bir güzelim masöz bayan hizmeti verdiğim için sıklıkla İstanbul evde masaj seanslarında yer alıyorum. Benim parmaklarımın sihirli olduğunu söylerler, belki de doğrudur, kime dokunsam on yaş gençleştiğini ve enerji dolduğunu söylüyor. Size de dokunsam acaba aynı şeyleri hissedecek misiniz çok merak ediyorum, ne dersiniz bir evde masaj seansı satın alın ve size sihirli parmaklarımla dokunmama izin verin, bakalım neler olacak.

Listing ID: 115dc2ac81b24ce

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.