masözler, masöz ankara, ankara masaj salonu, masöz bayan, Evde Masaj, Evde masöz

 

Kartal Masaj Salonu Yenilenmiş Olarak Yeniden Açıldı

  • Listed: 23 Temmuz 2020 22:00
  • Expires: This ad has expired

Description

Merhaba masaj severler, sizi bir süredir yokluğumuzla üzdüğümüzü biliyoruz. Son dönemde dünyada yaşanan pandemi krizini bir fırsata döndürmek istedik. Yaklaşık altı aylık bir bakım ve yenilenme dönemi atlattıktan sonra daha iyisini verecek şekilde yeniden kapılarımızı açmaya hazırlandık. Daha iki gün önce Kartal masaj salonu yenilenmiş olarak yeniden açıldı. Tüm müşterilerimize sosyal medya hesaplarımızdan, sitemizden ve diğer klardan yaptığımız yeniliklerle ilgili bilgi veriyoruz ve sırayla telefon açarak tesisimize davet ediyoruz. Bu sitede yıllardır işletmemizin tanıtımlarını yapıyoruz ve çoğu müşterimiz bu platformda bizi görerek bizimle tanışmıştır. Size en iyi bu yöntemle ulaşabildiğimiz için yaptığımız yenilikleri bu sitede de anlatmak istedik.

Kartal masaj salonu önceden dar masaj odalarına ve küçük bir binaya sahipti. Pandemi döneminde komşularımız dayanamadı ve işletmelerini kapatmak zorunda kaldılar, bu fırsatı değerlendirerek hemen komşu dükkanları satın alarak hizmet binamızı üç kat büyüttük. Alanımız genişleyince hemen masaj odalarımızın düzeninde de değişiklikler yaparak daha geniş ve çok daha konforlu hale getirmeye başladık. Binamızın giriş bölümüne muhteşem bir lobi ve bekleme salonu hazırladık, bekleme salonunda sıcak ve soğuk içecekler, soğuk sandviç ve çeşitli ikramlar sıkılmadan beklemenizi sağlayacak. Önceden alan darlığı nedeniyle bazı odalarımızda duş dahi yoktu, oysa şimdi odalar kadar geniş özel duşlara sahip olacaksınız. Çoğu masaj odasında oturma grubu bulamazsınız ama artık bizim odalarımızda, masöz bayanla oturup sohbet ederken kadehinizi tokuşturabileceğiniz oturma grubunuzda olacak.

Çoğu işletme alanı büyüdüğü zaman oda sayısını arttırarak daha fazla kazanmaya odaklanır oysa biz alanımız büyüdüğü halde oda sayımızı arttırmadık, halen aynı sayıda ama çok daha konforlu oda sayısı ile hizmet veriyoruz. Tesisimizde önceden buhar odalarımız vardı ama küçük bir hamamımız ne yazık ki yoktu. Bu eksikliğimizi de giderme imkanı bulduk ve sonunda size eksiksiz hizmet verebilecek konumda olmanın luğunu yaşamaya başladık. Artık Kartal masaj salonu olarak bizi aradığınızda üzgünüz o hizmeti maalesef veremiyoruz kelimesini bir daha kullanmadan hepinizi edeceğiz.

Listing ID: 2425f16e700475d9