masözler, masöz ankara, ankara masaj salonu, masöz bayan, Evde Masaj, Evde masöz

 

Kartal Masaj Salonu İstanbul’da Bir Numara

  • Listed: 13 Haziran 2019 23:16
  • Expires: This ad has expired

Description

Tercihler hayatın her anında önemlidir, yapılan her yanlış tercih sizi pişmanlığa sürükler ve bazen istediğiniz şeyden nefret etmenize bile neden olabilir. Bu durum masaj hizmetleri içinde aynen geçerlidir. Belki amacınız iyi bir masajın ardından masaj ile bir nebze daha rahatlamak olurken, tecrübesiz ve ciddiyetsiz işletmeler nedeniyle bu isteklerinize ulaşmakta zorlandığınız hatta hayal kırıklığı yaşadığınız anlar olmuş olabilir.

Neyse ki Kartal masaj salonu profesyonel masöz bayan kadrosu ve beş adet masaj odası ile bu zor durumlardan sizi kurtarmak için hizmet veriyor. İstanbul masaj hizmetleri açısından çok sayıda işletmenin bulunduğu bir şehir, bu kalabalık şehirde arz talep olayı da fazla olunca fırsatçılar için istedikleri ortam doğmuş oluyor ve bunun zararını her zaman güven duyan müşteriler görüyor, o nedenle gittiğiniz masaj salonu personel yönünden ve hizmet kalitesi açısından çok önemlidir.
İşletmemiz bünyesinde hizmet veren yedi kişilik profesyonel masöz bayan kadromuz, sizlere masaj odalarımızda ya da evde masaj seçenekleri ile farklı paketlerden arzu ettiğiniz biriyle en iyi şekilde her çeşit masaj uygulamasını yapabilecek kapasiteye ve güzelliğe sahiptirler. Bu masöz bayanlardan bir tanesini size tanıtalım istersiniz.
Uzak Doğu Masaj Uzmanı Masöz Kübra

Merhabalar, benim ismim Kübra. Uzak doğu masaj tekniklerinde uzmanlaşmış bir masöz bayan olarak buradayım. Yaşım 21, boyum 165 ve 52 kiloda beyaz tenli hatlarıyla dikkate şayan bir güzelim. Hafta sonları da dahil her gün hizmet veriyorum. Uyguladığım masaj tekniklerinin dışında dilerseniz masaj ve masöz bayan hizmetimden de ekstra ödeme yaparak faydalanabilirsiniz. İşyerinizde, evinizde yada masaj odamda size keyifli anlar yaşatmamı isterseniz, benden bir randevu isteyebilirsiniz.

Listing ID: 1725cfe743520061

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.