masözler, masöz ankara, ankara masaj salonu, masöz bayan, Evde Masaj, Evde masöz

 

Kartal Masaj Salonu İle Kendinizi Hafiflemiş Hissedeceksiniz

  • Listed: 28 Temmuz 2020 21:49
  • Expires: This ad has expired

Description

Masaj bazı bedenlerde sihirli etkiler yaşatır, masöz çalışanlar bazı kişilerin bedenlerine daha dokunur dokunmaz, gerginleşen tüm kaslar gevşemeye başlar ve kişi inanılmaz şekilde rahatlama hissederek, bebekler gibi uyuklamaya başlar. Deneyimli masözleri nedeniyle Kartal masaj salonu ile sizde kendinizi hafiflemiş hissedeceksiniz ve kendinizden geçeceksiniz. İstanbul masaj camiasında on senelik geçmişiyle en köklü işletmelerden bir tanesinde zamanınızı geçirip rahatlarken aklınızda tek bir problem bile olmadan huzura ereceksiniz. Kalabalık kadromuz ve masöz bayanların sıcak yaklaşımlarından çekinmenize gerek yok. Altı masaj odamız olmasına rağmen, kadromuzun abartılı olmasının nedeni evde masaj servisimizi aradığınız zamanlarda size en kısa zamanda hizmet verebilmemiz içindir.

Kimse bekletilmekten hoşlanmaz, özellikle de rahatlamaya ihtiyacınız varken, size akşama kadar beklemek zorundasınız, boşta masöz bayanımız yok dersek, bizi bir daha aramazsınız, o yüzden kalabalık kadromuzla size mümkün olan en kısa sürede hizmet veriyoruz. Kartal masaj salonu çalışanlarının güzelliğine kapıldığınızda diğer salonları unutup sadece bizim salonumuzu tercih edeceksiniz. Tesisimizde erkek personel olmadığı için kendinizi özel hazırlanmış bir haremde keyif yaşarken bulacaksınız. İsterseniz Türk hamamımızda, seçtiğiniz masöz bayanlarla çalgılı çengili, hamam eğlenceleri bile düzenleyebilirsiniz. Salonumuzda masaj çeşitleri, masaj, masaj, cilt bakımı ve vücut bakımı, kese köpük ve daha sayısız hizmeti cazip ücretlerle zengin paketlerle alabilirsiniz. Tesisimizde hamam, buhar odaları, jakuzi ve ikramlarımız için ek ödemeler yapmazsınız.

Kartal masaj salonu verdikçe veren bir tesistir. Masaj odanızdaki mini barı sınırsız kullanabilirsiniz, masaj seansınızın süresi bittiği zaman dilerseniz minimum bir ek ödeme yaparak sürenizi dilediğiniz kadar uzatabilirsiniz. Evde masaj servisimizdeki bayanların kataloğunu dilerseniz mail ile isteyebilirsiniz ve aceleye getirmeden seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Tüm masöz bayanlar size masaj yeteneklerini göstermek için sabırsızlanıyorlar. Her yönden aradığınız güzelliği ve profesyonelliği bu bayanlarda bulacağınız için en keyifli seanslarınızı geçireceksiniz. Tesisimizin toplam kadrosu otuz kişiden biraz daha fazladır, tesiste, üç solaryum, orijinal boyutlarda bir Türk hamamı, üç buhar odası, üç jakuzi ve yedi masaj odamız bulunmaktadır.

Listing ID: 9575f16ec4058505