masözler, masöz ankara, ankara masaj salonu, masöz bayan, Evde Masaj, Evde masöz

 

Kadıköy Masaj Salonu Masajda Yeni Bir Devir Başlatıyor

  • Listed: 17 Haziran 2019 23:44
  • Expires: This ad has expired

Description

Binlerce yıldır insanoğlu alternatif tıpla bir çok derdine çözüm bulmaya çalışmıştır, bu yöntemlerde en başarılı olan ve hala günümüzde de uygulanarak ilgi göreni ise farklı çeşitleriyle masajlar olmaktadır. Modern tıbbın katkılarıyla da çeşidi çoğalan masaj uygulamaları bilinçlene toplumla birlikte her geçen gün daha da fazla ilgi görmeye başladı. Kadıköy masaj salonu hem geleneksel masaj türleriyle, hem de modern masaj çeşitleriyle oldukça geniş bir yelpazede hizmet veriyor. Kadıköy masaj hizmeti için hemen seans alınız.

İstanbul masaj salonları sürekli bir rekabet halinde oldukları için bizde tesisimizin konforunu ve hizmetlerimizi sürekli olarak geliştirmeye çalışıyoruz, har zaman yeniliklerin öncüsü olarak farklı bir kampanya daha başlatmayı uygun gördük, üye misafirlerimiz her masaj seansından masaj türüne göre puan kazanarak bu puanları diledikleri zaman herhangi bir masaj paketinde kullanabilme imkanına kavuşuyorlar, puanlama ve diğer detayları broşürlerimizden inceleyebilirsiniz ya da bizi arayarak bilgi isteyebilirsiniz. Bundan sonra bizi tercih ettiğiniz her seansta sizde kazanmaya başlamış olacaksınız. Ayrıca sınırsız ikramlarımızdan ve buhar odamızdan da aynı şekilde herhangi bir ücret ödemeden yararlanabiliyorsunuz. Tesisimizde altı adet konforlu masaj odamız bulunuyor ve evde masaj hizmetini de devreye soktuğumuz için birbirinden tatlı ve profesyonel masöz bayan hizmet veriyor.

Thai Masajını Birde Bende Deneyin

Merhabalar, uzak doğu kültürüne oldukça meraklı bir bayanım, imkanım olsa orada yaşamayı çok isterdim. Benim ismim Burcu, 25 yaşındayım ve uzak doğu masaj çeşitleri üzerine uzmanlaştım, Thai masajının arındırıcı etkilerini ayrıca masaj keyfini birde benimle yaşamanızı tavsiye ederim. masaj hizmetimle de seansımızın kapanışını çok zevkli bir hale getirebilirim, seans ücretlerimi ve nerelerde hizmet verdiğim bilgisini beni arayarak öğrenebilirsiniz.

Listing ID: 8835cfe7a7019cf3

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.