masözler, masöz ankara, ankara masaj salonu, masöz bayan, Evde Masaj, Evde masöz

 

İSTANBUL UCUZ SPA VE MASAJ SALONLARI DETAYLARI

  • Listed: 10 Ağustos 2020 10:27
  • Expires: This ad has expired

Description

Masaj spa ile çok iyi giden bir deneyim. Spa deneyimi ülkemizde orta seviye geçmişi olan bir deneyim. İlk etapta yabancılık çektiğimizden dolayı anlamasak da spa masaja ek bir faaliyet. Masaj spanın içinde bir ritüel gibi kalmakta ve bu entegre sistemle müşteri yeniden doğmaktadır. Detayları biraz daha inceleyecek olursak, spa aslında su ile alakalıdır. Avrupa’da su ile destekli şifa anlamımda da kullanılıyor. Anlaşılacağı üzere, su, doğal taş, yağ ve masaj ile kompleks bir sistem. Burada her şeyi tane tane açıklamamız gerekir. Evvela suyun kalitesi çok önemli. Uygun pH aralığı derinin pH ile uyumlu olmalıi Çünkü masaj hareketleriyel bütünleşecek olan su deriyi tahriş edebilir.

Ayrıca temiz olmalı. Klorlu su cildin bir numaralı düşmanı olduğundan suyun arınmış olması çok önemli. Devamında doğal taşlara bakalım. Doğal taşlar hakikaten doğal olmalı. Toptan alınmışsa, cam ile muhatap olma ihtimaliniz de var. Elbette masaj salonlarında bunlarla karşılaşma olasılığınız düşük ancak yine de sorulumasında fayda var. Ayrıca doğal taşlar bulundukları yerlerin enerjisini alır. Ve negatif yüklenebilir. Müşteride kullanılmadan önce muhakkak negatif enerjisinden arındırılmış olmalı. Eğer tekrar tekrar kullanılacaksa buna çok dikkat edilmelidir. Çünkü herkesin enerjisi farklıdır. Ve kişilerin halleri birbirine geçer.

Bu yüzden masaj salonları buna çok dikkat etmektedir. Her doğal taş tek tek steril edilmekte ve enerji yüklenmektedir. Gelelim aromatik yağlara. Konunun en önemli kısmı bu olabilir. Çünkü su, doğal taş ve masaj üçlüsünün verimli olmasındaki amaç aromatik yağların daha çok tesir ettirmektir. Kullanılan yağlar kişinin talebine göre belirlenmektedir. Kısacası her yağ herkese kullanılmaktadır. Ayrıca alerji vs. gibi durumlara dikkat edilmektedir. Çünkü alerjik reaksiyonlara çok müsait olunabiliyor. Ki nitekim masaj salonları buna da çok dikkat etmektedir.

Listing ID: 1255f170961a1c4b