masözler, masöz ankara, ankara masaj salonu, masöz bayan, Evde Masaj, Evde masöz

 

İstanbul Sıcak Taş Masajı Yapan Masaj Salonu

  • Listed: 11 Temmuz 2020 10:35
  • Expires: This ad has expired

Description

Masaj, özellikle Uzakdoğu ülkelerinde yüz yıllar öncesine dayanan bir yöntemdir. Günümüzde farklı çeşitleri ile karşımıza çıkan masaj kişilerin zinde ve rahat bir hayat sürdürmesini sağlar. Aromalı bitkisel yağlar ile yapılan masajlar, doğal kaşlar yardımı ile yapılan masajlar, el ayak masajları, sırt bel ve boyun masajları, medikal masajlar gibi birçok farklı çeşidi bulunmaktadır.
Doğal taşlar ile yapılan masajlar da taşların ısıtılması ile vücuda uygulama yapılır. Taşların ısınması ile birlikte ortaya çıkan enerji kan dolaşımını düzenler. Hücrelere kan gidişini hızlandırır. Bu nedenle de uygulama yapılan alandaki doku ve kaslarda rahatlama meydana gelir. İlgili kısımlarda oluşan gerginlik ve ağrı hissi ortadan kalkar. Hissedilir şekilde bir rahatlama meydana gelir.

Sıcak Taş Masajı Uygulaması Nasıl Yapılır?

İstanbul sıcak taş masajı yapan masaj salonu özel taşların ısıtılması ile uygulama yapmaktadır. Eğitimli personeller ve ilgili ekipmanlar ile yapılan bu masaj ile kişilerin ilgili kısımlarda oluşmuş ağrıları da hafifler ve birçoğu ortadan kalkar. Hijyen ve temizlik koşulları açısından uygunluk belgelerine sahip masaj salonunda istenilen bölgeye masaj yapılır.
İstanbul sıcak taş masajı yapan masaj salonu hizmetleri arasında masajın yanı sıra kişiye özel doktor kontrolü de bulunmaktadır. Salonda yapılan uygulamalarda yardımcı elemanlar masöre kadar ilgili eğitimleri eksiksizdir. Tecrübe yanı sıra sıcak taş masajı konusunda ayrıca uzman olan kuruluşta ilgili düzenli masaj yaptırarak kas ve eklem ağrılarından tamamen kurtulmak mümkündür.

Masaj Yaptırmanın Faydaları

Masaj bir rahatlama yöntemi olduğu kadar bazı rahatsızlıklar için ise şifadır. Ağrı yaşayan birçok kişi eklem ve kas ağrılarından düzenli masaj ve doğru bir masaj ile kurtulabilir. Ayrıca aşağıdaki rahatsızlıklarda da masaj yardımcı bir tedavi yöntemidir.

-Baş ağrılarını dindirir,

-Bayanlarda adet sancılarına iyi gelir,

-Kan dolaşımını düzenler ve vücudun doğru çalışmasını sağlar,

-Tansiyon sıkıntısına faydalıdır,

-Sindirim sisteminin çalışmasını düzenler,

-Uykusuzluk ve yorgunluk gibi şikayetlere iyi gelir,

-Bağışıklık sistemine olumlu yönde etkilidir,

-Strese iyi gelir,

-Vücudu dinlendirir,

-Eklem ağrılarını giderir,

-Bel boyun ve bacak ağrılarını giderir.

Listing ID: 2375f07393b059b0

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.