masözler, masöz ankara, ankara masaj salonu, masöz bayan, Evde Masaj, Evde masöz

 

İSTANBUL PROFESYONEL MASAJ DENEYİMİ

  • Listed: 2 Nisan 2019 15:15
  • Expires: This ad has expired

Description

Masaj Kaslara Da İyi Gelir

Masajın faydaları saymakla bitmez. Cildi yumuşatır, vücudun gerginliğini alır, kan dolaşımı hızlanır, organlar dahi daha randımanlı çalışır. Elbette kaslar da masajdan oldukça etkilenir. Bu etki tüm vücuda yayılır ve rahatlamanızı, esnemenizi sağlar. masaj salonu işte bu noktada başlar. Çünkü kaslarınız gevşediğinde kendinizi çok daha iyi hissedersiniz. Böylece vücudunuz tüm stresinden kurtulur, salgılanan hormonlar vücudunuzda gizli bir sağlık kaynağı olur.

Elbette hormonların salgılanması, insan vücudunu tanıyan bir uzman masörün uygulaması ile mümkün hale gelir. İşinin uzmanı olmayan kişilerin masaj uygulamaları bu tür etkiler vermez. Dolayısıyla tercih ettiğiniz masaj salonu uzman bir kadroya sahip mi muhakkak dikkat edin. Kas gevşetici İSTANBUL masaj uzmanları sizlere hangi masaj çeşidinin uygulanacağını belirtmektedirler yani bu konuda herhangi bir ikileme düşmeniz gerekmemekte.

Bu noktada, sizinle tanışmak üzere, salonumuza bekliyoruz. Verdiğimiz kaliteli hizmetler, uzman personellerimiz, işinin ehli masörlerimiz ile ve huzurlu dakikalar geçirmek sizin elinizde. Bu nedenle hemen bizimle iletişime geçin ve randevunuzu alın. Normal masaj ile fıtık masajları bambaşka işlemler ve yağlar ile yapılmaktadır.

Kaslara da Faydalı

  • Kaslar, kasılıp gevşerler ve böylece tıpkı bir motor gibi davranırlar. Ritmik bir şekilde kaslara etki eden masaj inaktiveatrofisinin önlenmesini sağlar. Bu kaslarda dolaşım azdır. Dolayısıyla besin maddelerinin girişi ve atık maddelerin atılımı daha az olur. Masaj bu kasları çalıştırınca dolaşım hızlanır. Bu esnada kaslar hızla toparlanır. Masajın en büyük etkilerinden biri de budur.
  • Eğer kaslarınız gevşekse, düzenli masaj ile kısa sürede eski formlarına kavuşmalarını sağlayabilirsiniz.
  • Bir de kasın tepki verme, yani reaksiyon gösterme hızında da artış gözlemlenir. istanbul masajı
  • Bağdokusu iltihabı olan kişilere masaj sıklıkla tavsiye edilir. Çünkü bağdokusu sistemine masaj yapılması, kaslara ve çevresindeki ligamantlerine çok iyi derecede tesir eder.
  • Sporcular da sıklıkla masaj yaptırmaktadır. Bunun nedeni ise eklemlere yapılan masajların hareket kabiliyetini korumasını sağlamasıdır. Bu sayede hareketlerde azalma gözlemlenmez.
  • Spor masajı adı verilen bu uygulamada eklem ligamnetlerinde meydana gelen zayıflıkların aktif ve pasif jimnastiğe ek olarak bir de masajla tedavisi mümkün hale gelir.
  • Masaj kısalmış tendonların uzamasını da sağlar. istanbul masaj uzman masöz bayanlar ve uzman erkek masörler masaj deneyimi sizlere hissettirecektir.

Tüm bu etkileri göz önüne bulundurduğunuzda, istanbul masaj salonu denince akıllara ilk gelen firmamızı ziyaret etmek için artık elinde çok daha fazla sebep olduğunu siz de göreceksiniz.

Listing ID: 2625aeef0d5e6ca3

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.