masözler, masöz ankara, ankara masaj salonu, masöz bayan, Evde Masaj, Evde masöz

 

İSTANBUL EVDE MASAJ YAPAN MASÖZ TAVSİYE

  • Listed: 8 Ağustos 2020 22:20
  • Expires: This ad has expired

Description

Masaj dendiğinde akla hemen masözler geliyor doğal olarak. Çünkü iyi bir masaj seansının karşılığı iyi bir masöz demektir. Masöz ne kadar iyi, ilgili ve bilgili olursa sizin de masaj seansınız o kadar iyi olacaktır. İsterseniz bir masözün iyi, ilgili ve bilgili olması nasıl bir şey onlara bakalım. Öncelikle iyilikten kastımız işindeki tutum ve davranışları.Eğer müşterisini ayklı para olarak görüyorsa o masöz size iyi gelmeyecektir. İşimi yapar çıkarım mantığı genel olarak iyi bir şeymiş gibi bilinse de aslında çok da iyi değil. Hatta masöz tavsiyesinde duygusallık kriterini başa yazmalısınız. Müşterisini anlayan onu duygularına hitap eden bir masöz iyi bir masajın başlangıcıdır. Anlamaktan kastımız, masaj esnasındaki dönütleri dikkatle incelemesidir. Herkes ayni tip masajtan hoşlanmayacaktır muhakkak. Bunu anlamanın en iyi yolu müşteriyi anlamaktır.

Ev ortamında masaj yoğun olarak tercih edilmektedir. Tabiiki insan evine alacağı masözü dikkatli seçmek istiyor. Ve tavsiyelere ihtiyaç duyuyor. Dikkat edilmesi gereken ilk noktayı yukarda belirttik. Kesinlik masözünüz iyi olmalı. Diğer nokta ilgili olması. Sadece size karşı değil, yaptığı işe, o işi yaparken kullandığı malzemeye vs. ilgili olması da buna dahildir. Müşteriye göstereceği ilgili tavır masajın verimine de yansıyacak şüphesiz. Ne istediğine müşeterinin kayıtsız kalmama, o isteğe göre ürün kullanma bunların hepsi ilginin alanına giriyor.

Bir diğer tavsiyemiz ise bilgili olması. İlgili ve iyi olmasının anahtarı bilgiden geçiyor masözün. Yaptığı işin ne olduğunu idrak edememiş ve inceliklerine hakim değilse ciddi sorunlar olacaktır. Hele evinize masöz tavsiyesi arıyorken buna dikkat etmemek mutsuzluğunuzu garanti haline getirmek demektir. Seçimlerinizi bu kıstaslara göre yapmalı bu tavsiyelere kulak vermelisiniz. Sonrasında göreceksiniz ki en iyi masöz yanı başınızda duruyor.

Listing ID: 3335f1707d682193