masözler, masöz ankara, ankara masaj salonu, masöz bayan, Evde Masaj, Evde masöz

 

İSTANBUL AVRUPA YAKASI MASAJ SALONU

  • Listed: 13 Temmuz 2020 10:26
  • Expires: This ad has expired

Description

Evde Masaj konforunu vatandaşlarımıza en iyi şekilde yaşatmak için İstanbul şehrinin bütün semtlerine yayılmak isteyen bizler, artık Ümraniye ilçemizde yer alan şubemiz ile yola devam ediyoruz. Birçok müşteri tarafından olumlu dönüş alan masaj salonumuzu daha birçok kişiye götürmek ve alanında uzman olan birçok masöz ile çalışmak için adımlar atan bizler tamamen her zaman sizlerin iyiliğini düşünerek hareket etmekteyiz. Artık İstanbul şehrinde yer alan şubelerimize gelebilir veya şubemiz telefonlarından bizlere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. İstanbul’un diğer semtlerinde yer alan masaj salonlarımızdaki konforun aynısını yaşayacağınıza dair bizler söz veriyoruz ve bunun için gerekenleri sizlerin rahatını düşünerek yerine getiriyoruz.

HİZMET KALİTEMİZ HAKKINDA GÖRÜŞ BİLDİRME HAKKI

İstanbul Avrupa Yakası Masaj Salonu, hizmetimizden memnun kalıp kalmadığınız hakkında geri dönüş sağlayabilmeniz için salonumuz tarafından siz değerli müşterilerimize yöntemler sunulmuştur, bu yöntemler ise şunlardır;

  • İlk olarak, kullanabileceğiniz yöntem Telefon numaralarımız olmaktadır. Telefon numaralarımız üzerinden randevu talebi oluşturabildiğiniz gibi aynı zamanda görüş bildirme fırsatınızda bulunmaktadır. Tek yapmanız gereken sizlerle görüşen çalışanımıza görüş bildirmek istiyorum diye söylemeniz olmaktadır.
  • İkinci olarak, İnternet üzerinden bizlere mail, sosyal medya yolu ile de görüş bildirme hakkına sahipsiniz. Bunun için seçtiğiniz platform üzerinden bizlere mesaj yolu ile görüşlerinizi gönderebilirsiniz, geri dönüş tarafımızdan sağlanacaktır.
  • Son olarak, Masaj salonumuza gelerek de görüş bildirme durumunuz bulunmaktadır. Bunun için Ümraniye şubemiz hizmetinizdedir.

İNDİRİMLİ GÜNLER

İstanbul Avrupa Yakası Masaj Salonu tercih edilen salonlar arasında bulunmasını sağlayan müşterilerimize özel fırsatlar sunmaya karar verdik. Bunlardan ilki İndirimli Günler olmaktadır, dileyen müşterilerimiz ek indirimli fiyat çerçevesinde evde masaj hizmetimizden faydalanabilmektedir. İndirimli Masaj günleri ise; Hafta içi Salı ve perşembe günleri olmaktadır, müşterilerimiz bugünlerde evde masaj isteği bulundukları zaman ücretlerde ek indirim salonumuz tarafından sağlanacaktır. Sizlerde Salı ve perşembe günlerinizi ajandalarınıza ya da telefonlarınıza unutmamak için kaydedin ve indirimli günlerimizden doya doya faydalanın. Daha fazla indirim kazanmak isterseniz bizleri takip edebilir ve anlık olarak öğrenebilirsiniz.

Listing ID: 125f0745222f3e1

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.