masözler, masöz ankara, ankara masaj salonu, masöz bayan, Evde Masaj, Evde masöz

 

Her Hizmeti Alabildiğiniz Maltepe Masaj Salonu

  • Listed: 26 Temmuz 2020 10:07
  • Expires: This ad has expired

Description

Maltepe’nin hemen sınırları içinde özel bir arazide, üç ana bina ve bir açık hava yüzme havuzuyla hizmet veren, her hizmeti alabildiğiniz ve her keyfi sürebildiğiniz Maltepe masaj salonu dikkatinizi çekmiyorsa, hiçbir salon dikkatinizi çekemez. Geniş bir arazide adeta doğa ile iç içe şehrin gürültüsünden uzlaşarak, kısa bir tatile çıkabileceksiniz. İstanbul’daki en kalabalık masöz kadrosuna ve en geniş araziye sahip olan tesisi bir günde gezip dolaşamazsınız. Tesiste özel dekorasyon edilmiş ayrıca on bungalov ev bulunuyor, dilerseniz bir hafta sonunu tesisten ayrılmadan, güzel masöz bayanınızın eşliğinde geçirebilirsiniz.

Tatil yapmak için şehir dışına kalabalık tatil köylerine giderek, her şey dahil diyerek kalitesiz ikramlarla eziyet gibi bir tatil yapmak yerine Maltepe masaj salonu tesislerinde yaşamınızdaki en keyifli tatilinizi, zevk alarak geçirebilirsiniz. Arazide bulunan üç ana binada toplamda üç kapalı havuz, 18 masaj odası, her odada buhar odası ile geniş bir duş, her binada bir Türk hamamı bulunuyor. Açık alandaki yüzme havuzu, beş yıldızlı tatil köylerindeki havuzlarla yarışacak büyüklüktedir. Sadece VİP hizmetlerin verildiği bu elit tesiste, maliyet biraz yüksek olduğu için maalesef halkın büyük bir kısmı bu özel hizmetlerden yararlanamıyor. En uygun masaj paketlerinde beş yıldızlı hizmetler sunan tesise masaj salonu demek aslında bir hakaret gibi gelecektir. Bu tesisteki hizmetleri bir çok sarayda dahi bulamazsınız. Krallara layık hizmetler kavramını gerçeğe dönüştüren bu tesiste kendinizi dilediğiniz gibi şımartabilirsiniz.

İki günlük bir tatille, masaj hizmetleri de alarak, e ve masaja doyarak, tam rahatlamayı ve dinlenmeyi yaşayacaksınız. Tesiste evde masaj servisi bulunmuyor, burada her şey kapalı kapılar ardında yaşanıyor ve sadece koridorlarda güvenlik için yerleştirilmiş kameralar bulunuyor. Tesiste gizli kaçamaklar için her şey düşünülmüş ve kaçamaklar yaşamak için en uygun yerlerden biridir. Kendimi özel hissetmek istiyorum, yanımdaki kadın bana sürekli ilgi göstersin ve beni hizmetiyle şımartsın diyorsanız, buradaki bayanlar, bir erkeği nasıl yüceltebileceklerini de, nasıl eğlendireceklerini de, nasıl tatmin edeceklerini de iyi biliyorlar.

Listing ID: 5365f16e8a97877f