masözler, masöz ankara, ankara masaj salonu, masöz bayan, Evde Masaj, Evde masöz

 

Farklı Masaj Hizmetleriyle Ümraniye Masaj Salonu

  • Listed: 19 Haziran 2019 23:49
  • Expires: This ad has expired

Description

Masaj dünyasında birbirinden farklı etkisi bulunan çok sayıda masaj çeşidi bulunuyor. Bunlardan bir tanesini belki de daha önce hiç duymamış olabilirsiniz. Ümraniye masaj salonu yeni bir masaj çeşidi ile İstanbul masaj salonları arasındaki farkını yine ortaya koyuyor. İsterseniz bu masaj çeşidini size biraz tanıtalım.

Baharatlı Hindistan (Ayurveda) Tam Vücut Masajı – Seans Süresi 90dk

Teknik ayrıntılar ve etkileri:

Baharatların ve farklı bitkilerin kombinasyonunun vücuda tam masaj halinde uygulanmasıyla yapılan bir masaj türüdür. Yapılan bu masaj sayesinde temiz ve kadife hissi uyandıran bir cilde, neşeli ve arınmış zihinsel bir ruha kavuşursunuz. Ayurveda, kökeni Hindistan Vedik kültürüne dayanır, 5,000 yıllık doğal bir şifa sistemi ce tıbbi tedavi geleneğine dayanır. Kurutulmuş otlar, çeşitli baharatlar ve yulaf ezmesi, pirinç gibi unların karışımıyla tam bir vücut masajı halinde gerçekleştirilir ayrıca yağlarla ve kil karıştırmak istenirse karıştırılabilir.

Masaj sayesinde cildiniz ölü deri parçalarından arınır, lenf ve kan dolaşım sisteminiz aktif hale gelir, hücresel solunumuz geliştirilir, cilt reseptörleri hassasiyetlerini yeniler, ter bezlerinizin ve yağ bezlerinizin çalışması normale döner ve metabolizma canlanır. Cildinizin ipeksi, yumuşak görünmesini sağlayan vitaminleri, iz elementleri ile doyurur. masaj hizmeti

Ayurveda Masaj Uzmanı Masöz Şenay

Merhabalar benim ismim masöz bayan Şenay, farklı masaj teknikleri konusundaki uzmanlığımı, masaj yöntemleri ve masaj ile birleştirerek sizlere evde masaj, butik masaj gibi geniş bir yelpazede masaj hizmeti ve rahatlama sağlıyorum. Farklı seans sürelerimle ve yeni masaj çeşitleri ile size farklı ve çok zevk alacağınız anlar tattıracağım, hizmetlerimden daha detaylı bilgiye ulaşmak isterseniz İstanbul masaj salonu numaramdan bana haftanın her gününde ulaşabilirsiniz.

Listing ID: 4865cfe7c0327f09

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.