masözler, masöz ankara, ankara masaj salonu, masöz bayan, Evde Masaj, Evde masöz

 

Çakra Masaj Salonu İstanbul

  • Listed: 6 Ağustos 2020 10:59
  • Expires: This ad has expired

Description

masaj salonları arasında liderliği bırakmayan bir terapi merkezine giderek rahatlığı ve konforu birlikte yaşamak istiyorsanız, Çakra masaj salonu İstanbul 22 saat ve yedi gün VİP hizmetleriyle İstanbullu beyefendilerin hizmetinde. Bir masaj salonun sadece lüks görüntüsüyle pek bir şey ifade etmediğini, masöz kadrosunun da, dekor ve konfor kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle masaj paketlerimizi uygulayacak masöz ekibimizin sektördekilerin en iyileri olmasına gayret ediyoruz. Merkezi bir konumda bulunan terapi merkezimizde Özel otopark mevcut olduğu için, otopark sorunu yaşamadan, daha çok strese girmeden masaj hizmetini almaya başlayabileceksiniz. Randevulu sistemle hizmet veren salonumuzda randevusuz gelen masaj severleri çok bekletmemek için sürekli iki masöz bayan yedekte beklemektedir. Bu sayede randevunuz olmadan gelseniz bile kısa süre bekledikten sonra masajınızı yaptırabileceksiniz.

Çakra masaj salonu İstanbul bünyesindeki tüm personelimizin gerekli eğitimleri ve sağlık raporları sürekli kontrol altındadır. Etkin olmayan hiçbir personel müşterilerimize hizmet veremez. Salonumuz masaj severlerin tüm ihtiyaçlarına yanıt verecek konseptte hazırlanmıştır. Tüm masaj odalarımızda dahili havalandırma, mini bar, özel duş ve özel dekorasyon mevcuttur. Ayrıca salonumuzda buhar odaları, sauna, sıcak ve soğuk yüzme havuzu, vitamin bar gibi hizmetlerden üyelik sistemiyle ücretsiz yararlanma imkanı bulabilirsiniz. Kadromuzda 8 kişilik masöz bayan ekibimiz, 5 kişilik servis personelimiz ve tüm sorularınıza yanıt verecek kapasiteye sahip 2 müşteri danışmanı bulunmaktadır.

Evde masaj randevularınızda veya salonumuzdaki tüm randevularınızda dilediğinizde masaj veya masaj isteklerinizde profesyonel masöz bayanlarımız tarafından zevkle karşılanacaktır. Salonumuz her gün sabah 07:00-09:00 arasında temizlik ve hijyen uygulamaları nedeniyle hizmetine ara verir. Diğer saatlerde de sürekli temizlik personelimiz üyelerimizi ve diğer konuklarımızı rahatsız etmeden temizliğe ve hijyene gereken önemi vermeye devam eder. Evde masaj hizmetlerimizin randevu aralığı sabah 10:00’da başlar, gece boyu devam eder. Üyelik sistemimizin avantajları ile ilgili detayları, masaj paketlerimizi ve diğer hizmetlerimizi müşteri danışmanlarımızdan ve web sitemizden öğrenebilirsiniz. Masaj rahatlama ise Çakra terapi merkezi rahatlamanın tek ve en doğru adresidir.

Listing ID: 1215f1702e34ad0a