masözler, masöz ankara, ankara masaj salonu, masöz bayan, Evde Masaj, Evde masöz

 

Beşiktaş Masaj Salonunda Sorunsuz Hizmetler

  • Listed: 12 Ağustos 2020 10:36
  • Expires: This ad has expired

Description

Gittiğiniz bütün masaj salonlarında size hemen masajın faydalarından bahsetmeye başlayarak gözünüzü boyamaya ve sormanızı istemediğiniz soruları unutturmaya çalışırlar. Bilinçli bir kişinin sorması gereken sorular neler olmalı? Örneğin o masaj salonunda çalışan masöz bayanların sağlık kontrolleri yapılıyor mu ve gerekli belgelere sahipler mi? Kaç senelik tecrübeye sahipler? Gittiğiniz masaj salonu kaç senelik bir işletme ve steril bir ortam mı? Bu sorular daha da çoğaltılabilir. Beşiktaş masaj salonu uzmanlarımız sizi laf ebeliği ile boğmadan sadece sizin sorularınıza cevap vererek güveninizi kazanmaya çalışır.

Tesisimizde çalışan masöz bayan kadromuzdaki en tecrübesiz bayanın bile en az üç senelik tecrübesi vardır ve bayanların yaşları 23 ile 28 arasında değişir, kadromuzda yabancı bayan çalışmadığı için dil problemi ya da yanlış anlaşılma gibi problemler yaşanmaz. İstanbul masaj salonu toplam yedi masaj odasında dokuz masöz bayan ile hizmet verir ve bütün masaj uzmanlarımız uzak doğu masajlarında uzmandır. Tesisimizde yapılan ikramlardan ve sauna ve jakuzi gibi imkanlardan ekstra ücret talep edilmez. Ekstra ücret ödemesini sadece İstanbul masaj arzunuz olduğu zaman yaparsınız. Evinizden ya da iş yerinizden çıkmadan İstanbul evde masaj seanslarını tercih ederek aynı şekilde rahatlama elde edebilirsiniz.

Hizmetlerimin Verdiği Rahatlama Alışkanlık Yapabilir

Merhabalar, ben Alev, 23 yaşındayım ve bu tesisteki en genç masöz bayan benim. Genç ve hareketli yapım sayesinde hizmetlerimle yaşayacağınız rahatlama sizde alışkanlık yapabilir ve sürekli beni arama ihtiyacı hissedebilirsiniz. Yapacağım masaj karşısında heyecandan kalbiniz durma noktasında çarpmaya başlayabilir, kendinizi bana bırakın ve size masal tadında, keyfine doyamayacağınız birkaç saat yaşatayım. Randevusuz masaj seanslarına katılmadığım için lütfen gelmeden önce beni arayın.

Listing ID: 6015f170b81ad330