masözler, masöz ankara, ankara masaj salonu, masöz bayan, Evde Masaj, Evde masöz

 

Beş Yıldız Maltepe Masaj Salonu

  • Listed: 6 Ağustos 2020 22:57
  • Expires: This ad has expired

Description

Kim demiş beş yıldızı sadece oteller hak eder diye. Bu tesiste hizmetleriyle beş yıldızı hak ediyor. Beş yıldız Maltepe masaj salonu, belki tabelasındaki ismiyle beş yıldızlı olarak anılan bir tesis gibi gelebilir size ama bu mekan hizmetleriyle gerçekten de beş yıldızı hak eden bir tesis. Beş yıldızlı otellerde odalar, en lüks şekilde donatılmıştır ve bu odalarda ses sitemlerinden tv yayınlarına, özel barından özel duşuna kadar her şey en kaliteli şekilde hazırlanmıştır. Bu tesisi bir otel olmadığı halde, masaj odalarını aynı bir beş yıldızlı otel kalitesinde, geniş ve ferah bir tasarımla hazırlamıştır. Tüm odalarda özel tv, ses sistemi, kapalı devre müzik sitemi, mini barı ve iki kişinin rahat edebileceği özel duşu vardır.

Beş yıldız Maltepe masaj salonu, bir mini Türk hamamına sahiptir, tesisin masaj paketlerini başarıyla uygulayan ve masaj hizmetlerinde de yeterli deneyime sahip olan 10 masöz bayan çalışanı vardır. Vardiyalı olarak çalışan masöz bayanların beşi sürekli tesiste hizmete hazır durumdadır. Çalışan bayanlardan bir tanesi evde masaj seanslarını düzenlemek için tüm ekipmanlara sahiptir. Deneyimli ve masaj çeşitlerindeki gerekli her eğitimi alan personel masaj hizmetleriyle de beylerin heyecanlanmasına neden oluyor. Bu tesisteki lu görüşmeler alıştıklarınızdan çok farklı ilerler. Burada öyle oldubitti ile sonuçlanan olaylar yaşanmaz. Her şey hakkıyla yaşanır, özel muamelelerle kendinizi kaybedersiniz.

Maltepe masaj seanslarından şimdilik bir şikayet duyulmayan bu mekanda, sizde şikayetçi olacak bir durum yaşamayacaksınız. Taş masajı ya da İsveç masajı belki ne işe yarıyor, bedeniniz hangi masajla rahatlayacak ya da hangi masaja ihtiyacınız bilmiyor olabilirsiniz ama buradaki deneyimli kadro size sadece zevk vermek için yetiştirilmemiş. En etkili masaj hizmetini almanız için yeterli bilgiye ve deneyime de sahip oldukları için sizi ihtiyacınız olan masaj çeşidine yönlendirerek, etkileri zirveye taşıyacaklar. İsterseniz belirli bir aidat ödeyerek bazı ekstra avantajlar elde edebileceğiniz abonelik sisteminden yararlanabileceğiniz gibi saatlik masaj paketlerinden n randevu alarak yararlanabilirsiniz.

Listing ID: 7825f17027738f18