masözler, masöz ankara, ankara masaj salonu, masöz bayan, Evde Masaj, Evde masöz

 

Bahçelievler Masaj Salonu Paketlerinde Özel Sürprizler

  • Listed: 4 Ağustos 2020 21:53
  • Expires: This ad has expired

Description

Masaj paketleri, SPA merkezlerin ve masaj salonlarının silahı gibidir, paketler ne kadar zengin ve uygunsa müşterinin o kadar hoşuna gider ve sabit müşteri olmasını sağlar. Bahçelievler masaj salonu masaj paketlerinde özel sürprizler sizi bekliyor. Binlerce yıl öteden günümüze miras kalan masaj, atalarımızın torunlarına en büyük hediyesidir. Yok denilebilecek bir teknoloji ile bedendeki sinirlerin yerlerini tespit ederek, hangi noktaya baskı uygulanırsa etkili olur? Bunun araştırmasını doğru şekilde yapan eski insanlar, masaj çeşitleriyle sağlık vermekte o kadar başarı elde ettiler ki; önce imparatorlara ve saray mensuplarına verilen bu tedavi çeşidi, daha fazla surlar arkasında kapalı kalamadı ve halk tarafından da etkili şekilde kullanılmaya başladı. Tesisimizde uzak doğu masajını klasik yöntemlerle yapmak için uzmanlarımızı uzak doğuya masaj eğitimine gönderiyoruz ve Tayland masajını veya Uzakdoğu masajını en doğal haliyle yapıyoruz.

Masaj paketlerimizin içinde kademeli olarak büyük çekilişimize katıl şansı veren bir bilete sahip olacaksınız. Aldığınız paketin ücretine göre bir biletten başlayan bilet adetiniz, en üst pakette dört bilete kadar çıkıyor. Ne kadar sık masaj paketi alırsanız o kadar çok şansınız artacaktır. Bahçelievler masaj salonu çekilişinde büyük ödülümüz sıfır kilometre bir otomobil, iki adet akıllı telefon, altı aylık VİP üyelik gibi çeşitli ödüller kazanacaksınız. Çekiliş kurallarını ve ikramiyelerin ayrıntılarını web sitemizde görebilirsiniz. Bir masaj salonu daha önce böyle bir çekilişe imza atmadı.

Tesis olarak farkımız ve kalitemizi göstermemiz gerekiyor, bunu da sizi buraya çekmeden başaramayız. Bizi bir defa tercih ettiğinizde, sonunda doğru Bahçelievler masaj salonu ile karşılaştığınıza karar verecek ve tek tercih olarak rahatlamak istediğinizde bizimle iletişime geçeceksiniz. Salonumuz masaj paketlerinde ve masaj hizmetlerinde de iddialı bir kadroya sahiptir. Türk bayanlarımız ve yabancı bayanlarımız ile bir masaj salonu değil, bir manken ajansına girdiğinizi düşünerek, yanlış adrese mi geldim acaba diyerek, tabelamıza tekrar bakma ihtiyacı hissedeceksiniz. Evde, masaj ve butik masaj hizmetlerimizden yararlandıkça, bizi tanıdıkça kalitemizden daha çok emin olacaksınız.

Listing ID: 7675f17016810358