masözler, masöz ankara, ankara masaj salonu, masöz bayan, Evde Masaj, Evde masöz

 

Avcılar Masaj Salonu Yeni Binasında

  • Listed: 30 Temmuz 2020 10:28
  • Expires: This ad has expired

Description

İlçemizin en eski salonlarından biri olduğumuz için artık bizi tanımayan kalmadı ve müşterilerimiz artık bizden yeni hizmetler beklemeye başladılar. Sürekli aynı masaj paketlerinden sıkıldıkları için bazı müşterilerimiz farklı mekanlara gitmeye başladıklarını ve bize ihanet etmiş gibi hissettiklerini mesaj yoluyla iletmeye başladılar. Bizde müşterilerimizden gelen teşekkürleri önemsediğimiz gibi şikayetçi oldukları konuları da önemseyerek bazı adımlar atmaya karar verdik. Avcılar masaj salonu yeni binasında ne gibi hizmetler verebilir diye düşünüp taşındık ve eski binamızda vermediğimiz birçok hizmeti bu yeni adreste vermeye karar verdik. Hazırlık aşamasını neredeyse bitirmek üzereyiz, on beş güne kadar yeni adresimizde, yeni yüzümüzle tanışacaksınız.

Yeni adresimizde size hizmet vermesine karar verdiğimiz masöz kadromuzu sıkı bir eğitimden geçirerek, yeni masaj paketlerinde de deneyim sahibi olmalarını sağladık. Sektördeki en fazla masaj paketine sahip tesis olarak artık size hizmet vereceğiz. Avcılar masaj salonu önceden masaj isteklerinize yanıt veremiyordu, şimdi bir araya getirdiğimiz kadromuzda, bu hizmette de iddialı olan güzel masöz bayanlar yer alıyor. Bu sefer çok daha kalabalık bir ekiple hizmete başlıyoruz, eski binamızdaki faaliyetimizde yeni düzenlemelerle hizmete devam edeceği için artık size iki ayrı tesiste hizmet vermeye başlayabileceğiz ve sizi daha az bekleterek, en kaliteli randevuları yaşamanızı sağlayacağız.

Yeni binamızda ek olarak bir Türk hamamı hazırladık, tam olarak Osmanlı motifleriyle süslenmiş tesisimizde Türk hamamında da kendinizi o dönemlerde yaşayan bir beyefendi gibi hissedeceksiniz. Hamamda yer alan özel localarda masöz bayan size masaj hizmetiyle hamam sefası yaşatacak. Masaj odanızda masaj paketinize bağlı kalmadan saatlik kalma imkanınızda olacak. Masaj paketiniz bir saatte bitecek zaman kalmayacak diye düşünmeyin, kadromuz size en güzellerini yaşatmadan tesisimizden ayrılmanıza izin vermeyecektir. Masöz bayanlarımız hem Türk, hem yabancı bayanlardan oluştuğu için aradığınızı mutlaka Avcılar masaj salonu kadrosunda bulabileceksiniz. Yeni düzenlemelerimizle, yeni kadromuzla ve evde masaj hizmetimizle de artık rakiplerimize bu sektörde yalnız ve rakipsiz olmadıklarını, bizimde olduğumuzu ve pes etmediğimi hatırlatacağız.

Listing ID: 3415f16ed740c3af