masözler, masöz ankara, ankara masaj salonu, masöz bayan, Evde Masaj, Evde masöz

 

Ataşehir Masaj Cazip Fiyatlarıyla Şaşırtıyor

  • Listed: 3 Ağustos 2020 21:40
  • Expires: This ad has expired

Description

Ekonomik sıkıntıların çoğaldığı günümüzde, hizmet alırken ya da ihtiyaçlarımızı giderirken mecburen maliyet hesabı yapmak zorunda kalıyoruz. Önceden hiç düşünmeden attığımız her adımı, şimdi iki kere düşünerek atıyoruz. Tabiri caizse ayağımızı yorganımıza göre uzatmak zorundayız. Özellikle Pandemi döneminde hesap kitap işleri daha da önemli hale geldi. Bu durum tesislerin bile farklı düşünmelerine neden oldu. Önceden sınırsız ikramlarıyla hava atan tesisler, belli etmeden ikramları kısmaya ya da personel kalitelerini düşürerek maliyetleri düşürmeye başladı. Ataşehir masaj cazip fiyatlarıyla şaşırtıyor ama bunu pandemi nedeniyle yapmıyor. Açıldığı gün fiyat politikası neyse aynı politikayla yola devam ettiğimiz için, rakiplerimiz bu zor günlerde bocalamaya başladığında bizim düzenimizde hiçbir zorluk yaşanmadı, aynı şekilde ve aynı fiyatlarla hizmet verilmeye devam etti.

Diğer yerler, müşteri kapasiteleri düşürüldüğü için fiyat yükseltirken, bir ek binamızı hizmetinize sokarak, kapasitemizi aynı tutmayı başardık ve fiyatlarımızda bir değişiklik yapmak zorunda kalmadık. İkramlarımızda hiçbir zaman abartıya kaçmadığımız içinde, ikramlarımızda bir değişiklik olmadı. Ataşehir masaj sadece kendini geliştirerek hizmet vermek istiyor. Ticarette geri adım atmak olmaz, büyümek isteyen her firma ileri adım atmalı ve kendini geliştirmeli, bu aşamalarda büyüme kaçınılmaz olacaktır ve bu büyümenin verdiği ego ile tesis şımarmamalı, nereden geldiğini, buraya kimler sayesinde geldi asla unutmamalı. Bu zihniyet bize güç veriyor ve aklımızı başımızda tutmamızı sağlıyor.

Zaruri durumlarda yaptığımız her değişikliği SMS ile müşterilerimize bildiriyoruz. SMS almak istemeyen müşterilerimize mail yoluyla ulaşarak bilgilendirme yapıyoruz. Tesisimizdeki her gelişmeden sizi haberdar etmeye çalışıyoruz. Yapılan kampanyaları, yeni hizmetlerimizi ve fiyat değişikliklerini anında size ulaştırıyoruz. Tesisimizde isterseniz grup masaj partileri ve Türk hamamı partisi de verebiliyorsunuz. Bu durumda grup sayısına göre ciddi karlı oluyorsunuz. Partinizde ikramları ve içecekleri belirleyebiliyorsunuz, size kaç Ataşehir masaj personeli hizmet edecek onu belirleyebiliyorsunuz ve şehirdeki en kral partiye ev sahipliği yapabiliyorsunuz. Tesis olarak size her imkanı sunuyoruz, önemli olan sizin ve dostlarınızın olması ve tesisimizden memnun kişiler olarak ayrılmaları.

Listing ID: 9145f16fe6a37818