masözler, masöz ankara, ankara masaj salonu, masöz bayan, Evde Masaj, Evde masöz

 

Anadolu Yakası Masaj Salonu Konforu Yaşatıyor

  • Listed: 4 Ağustos 2020 10:03
  • Expires: This ad has expired

Description

Konforundan vazgeçemeyenlerin mekanı olarak sürekli tercih edilen bir tesisten, yepyeni kampanyalar ve paketlerle VİP kalitesindeki masaj hizmetleri devam ediyor. Anadolu yakası masaj salonu Beyaz Zambak, bembeyaz tasarımıyla dikkat çekiyor, dekorasyonunda ağırlıklı olarak beyazın hakim olduğu tesiste, temizliği her an hissediyorsunuz. Müşterilerimizin memnuniyetini arttırmak için masaj paketlerimizde düzenlediğimiz kampanyalara hız kesmeden devam ediyoruz. Bu kampanyalardan en çok tutulanı, üç masaj sizden bir masaj bizden kampanyası ve yanınızda getirdiğiniz ikinci kişiye yüzde elli indirim kampanyasıdır. Bu kampanyalardan yararlanabilmeniz için tesisimizin üyesi olmanız gerektiğini hatırlatmamız gerekiyor. Üyelerimize kampanyalarımızla çok daha ekonomik paketler sunmaya sürekli devam edeceğiz. Kampanyaya giren paketlere ek şayet masaj eklemek isterseniz, bu hizmeti ek ödeme yaparak alabilirsiniz.

Kampanya dahilindeki hizmetlerde masaj ya da masaj pakete dahil değildir. Tesis adımız Beyaz Zambak, beyazı her alanda kullanarak hijyene verdiğimiz itinayı ön plana çıkarıyoruz. Koyu renkli ortamlarda temizlik çok detaylı fark edilmez ama beyaz dekorlarda, en küçük leke ya da toz anında kendini belli eder. Böylesi steril bir ortamda yaptıracağınız masajda içinizde rahat eder bedeninizde. Tesisimiz klasik masaj, Thai masajı, taş masajı, aroma terapi masajı gibi bilinen masaj türlerinden en az adı duyulan masaj çeşitlerine kadar tüm masaj uygulamalarını yapmaktadır. Profesyonel bayan masöz arkadaşımız, size en etkili olduğu masaj çeşitlerini anlatacak ve sizden birini seçmenizi isteyecek, masaj deneyiminiz seçim yapmanıza engelse, masöz bayan arkadaşımıza bedeninizde hissettiğiniz sorunları anlatabilirsiniz ve uygun paketi tavsiye etmesini isteyebilirsiniz.

Evde masaj seçenekleri kampanya dışında kaldığı için indirimlerden ve diğer imkanlardan yararlanamazsınız. Tüm kampanyalarımız ve indirimlerimiz sadece salon içi hizmetlerimiz için geçerlidir. Şu an yürürlükte olan kampanyaları ve yeni eklenecek kampanyaları sosyal medya üzerinden ve sitemizden takip edebilir, danışmanlarımızı arayarak bilgi edinebilirsiniz. Tüm odalarımız birbirinin aynısıdır, bizim gözümüzde tesisimize gelen her müşterimiz eşit haklara sahiptir. Anadolu yakası masaj salonu her müşterisine aradığı konforu ve lüks ortamı en uygun fiyatlarla yaşatıyor.

Listing ID: 8545f16ff061ec57